kupując mieszkanie w inwestycji andromeda nie płacisz prowizji

Mieszkania w inwestycji APARTAMENTY WARSZEWO w Szczecinie 

Zarealizację inwestycji odpowiedzialna jest: Marina Developer Sp. z o. o.zakończenie budowy marina developerTECHNOLOGIA MUROWANA marina developerSTAN DEWELOPERSKI marina developerOKNA PCV marina developerMIESZKANIA Z BALKONAMI marina developerGARAŻE PODZIEMNE marina developerMIESZKANIA BEZCZYNSZOWE marina developer


Inwestycja

W październiku 2015 roku rozpoczęła się realizacja nowej inwestycji znajdującej się w cichej spokojnej a zarazem blisko centrum dzielnicy Szczecina: Warszewo. U zbiegu dwóch popularnych ulic: Maciejkowej oraz Podbórzańskiej realizowana jest inwestycja składająca się z pięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych sjkładających się w sumie ze 185 mieszkań. W ramach inwestycji powstanie osiedle monitorowane wraz z zagospodrowanym terenem w ramach, którego powstanie plac zabaw, miejsca postojowe. Wszystko to w sąsiedztwie projektowanego Parku Warszewo-Podbórz, którego projekt został wybrany do realizacji przez mieszkańców w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego w 2015 roku. Doskonałą lokalizację osiedla podkreśla fakt, że mimo ustronnego położenia zdala od zgiełku miasta Centrum Szczecina jest osiągalna w około 5 minut jazdy samochodem.  W bliskim sąsiedztwie znajduje się również przystanek autobusowy, sklep wielkopowierzchniowy oraz przedszkole.

Lokalizacja Osiedla Apartamenty Warszewo

Inwestycja znajduje się przy ulicy Maciejkowej oraz Kalinowej w Szczecinie w obrębie Dzielnicy Warszewo. W najbliższym sąsiedztwie nieruchomość znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz jednorodzinna. W obrębie Osiedla znajdują się usługi nie wpływające w sposób uciązliwy na mieszkanie na osiedlu tj. sklep, fryzjer. W sąsiedztwie planowana jest realizacja Parku Warszewo-Podbórz wraz z pełną infrastrukturą dla najmłodszych oraz najstarszych mieszkańców osiedla. 

Mieszkania

Zaprojektowane lokale mieszkalne są realizowane z dużą starannościa o zachowanie funkcjonalności oraz ze szczególną uwagą na nasłonecznienie pokoi. Bezczynszowe lokale mieszkalne posiadają powierzchnię od 30 m. kw. do 125 m. kw.. Wygodę codziennego mieszkania w inwestycji Apartamenty Warszewo zapewni fakt ulokowania parkingów podziemnych oraz naziemnych jak również możliwość korzystania z windy, która znajduje się w każdym z  budynków. Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z poświęceniem szczególnej uwagi na przestrzeń dzienną oraz komunikację między poszczególnymi pomieszczeniami. Budynek z kolej zostanie zrealizowany w oparciu o najnowocześniejsze i najlepszy standardu w budownictwie tradycyjnym oraz proekologicznym. Standard osiedla kwalifikuje się jako standard podwyższony z zastosowaniem materiałów naturalnych takich jak granit i płytka klinkierowa. 

Zaprojektowane mieszkania mają od jednego do trzech pokoi. Zachęcamy do zapoznania się z rzutami poszczególnych mieszkań oraz ich cenami. W przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

W związku z charakterem współpracy między Deweloperem a Firmą Trend Nieruchomości osoby zainteresowane inwestycją nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z doradztwem oraz obsługą przez naszą Firmę.


oferta mieszkań andromeda