Mieszkanie dla młodych


To mieszkanie możesz nabyć w kredycie z dopłatą – w programie Mieszkanie dla Młodych

Inwestycja

Inwestycja znajduje się na Osiedlu Pyrzyckim w cichej i spokojnej okolicy w południowo zachodniej części Stargardu Szczecińskiego.
W skład inwestycji wchodzą trzy budynki z wydzielonymi bezczynszowymi lokalami mieszkalnymi. W budynkach znajdują się funkcjonalne i doskonale zaprojektowane parkingi podziemne oraz komórki lokatorskie (piwnice). Budynki są połączone funkcjonalnym i doskonale zaprojektowanym systemem parkingów podziemnych oraz komórek lokatorskich (piwnic). Wyjątkowym atutem tego osiedla jest bliskość sklepów, szkoły podstawowej oraz poczty. Na początku osiedla znajduje się również sklep wielko powierzchniowy (dyskont) co w sposób pozytywny wpływa na komfort zamieszkania na prezentowanym osiedlu.
Wyjątkowego charakteru inwestycji dodaje fakt sąsiedztwa infrastruktury sportowej: boisko ze sztuczną nawierzchnią, boisko do gry w koszykówkę, korty tenisowe kryte oraz na wolnej przestrzeni, stoły do tenisa ziemnego. Położenie osiedle umożliwia czynne uprawianie sportów takich jak jogging, bieganie, Nordic Walking i spacerów.

Lokalizacja Osiedla przy 5-go marca na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie Szczecińskim

Osiedle znajduje się w południowo-zachodniej części Stargardu Szczecińskiego. Osiedle jest oddalone od centrum Stargardu około 5 minut drogi. Ta część Stargardu jest doskonale skomunikowane komunikacją miejską z centrum Stargardu oraz Specjalną Strefą Przemysłową – fabryki Brindgestone, Cargotec. Osiedle znajduje się blisko trasy S10 – dzięki czemu dojedziemy w około 35 minut do centrum Szczecina.

Mieszkania

Bezczynszowe lokale mieszkalne zostały zaprojektowane z dużą starannością. Dzięki doświadczeniu projektanta mieszkania wyróżnia funkcjonalność, rozkładowość  oraz optymalne nasłonecznienie. Wygodę zamieszkania w jednym z lokali w inwestycji przy ul. 5-go marca w Stargardzie Szczecińskim zapewni fakt ulokowania parkingów podziemnych. Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z poświęceniem szczególnej uwagi na przestrzeń dzienną oraz komunikację między poszczególnymi pomieszczeniami.
Dostępne mieszkania mają powierzchnię od 30 m. kw. do 75 m. kw. Zaprojektowane mieszkania mają od jednego pokoju do trzech pokoi. Zachęcamy do wyboru jednego z budynków i zapoznania się z cenami poszczególnych lokali. W przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

W związku z charakterem współpracy między Deweloperem a Firmą Trend Nieruchomości osoby zainteresowane inwestycją nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów związanych z doradztwem oraz obsługą przez naszą Firmę.


oferta Budynek A - Szubert Stargard ul. 5 marca


oferta mieszkania osiedle pyrzyckie stargard szubert budynek bSzubert budynek d osiedle pyrzyckie stargard szczeciński


budynek e osiedle pyrzyckie szubert