O FIRMIE

Misja czyli nasze cele oraz sposób na ich osiągnięcie

      Nasza Firma w oparciu o liczne badania lokalnych rynków w Polsce w sposób kompleksowy potrafi zaspokoić  wszystkie potrzeby swoich Klientów w zakresie świadczonych usług przez nasze przedsiębiorstwo. Wszystkie osoby fizyczne oraz korporacje korzystające z usług Firmy Trend Nieruchomości w związku z  unikalnymi procedurami jakościowymi stają się naszymi stałymi partnerami a my jako wiarygodny podmiot zapewniamy naszym odbiorcom najkorzystniejsze oferty na rynku jak również zapewniamy pełne, gwarantowane bezpieczeństwo w przeprowadzanych transakcjach na rynku nieruchomości, ubezpieczeń oraz finansowym. Korporacje korzystające z usług outsourcingu nie tylko otrzymują ponadprzeciętnie wydajne zespoły specjalistów ukierunkowanych na cel ale przede wszystkim zwiększają swoje obroty skutecznie dążąc do stania się liderami w swoich branżach.

      Fundamentami funkcjonowania dla nas są:

  • „Jakość dla Klientów”
  • „Atmosfera dla Pracowników”
  • „Bezpieczeństwo dla Naszych Rodzin”
  •  „Opinia o nas opinią o branży”
  • „Partnerstwo w Konkurencji”
  • „Rozwój dla naszej Firmy”

Jakość

W myśl powyższych wartości nasza Firma stale dba o podniesienie poziomu obsługi. Wprowadzone procedury są stale modyfikowane w celu zapewnienia Państwu jakości jakiej oczekujecie od profesjonalistów na rynku nieruchomości, ubezpieczeń oraz finansów. Nasi Kontrahenci również dostarczając nam oczekiwany produkt lub usługę dostarczają nam pomysłów jak każdego dnia doskonalić to co jest spójne z naszą pasją.

Pracownik Kapitałem Firmy

Będąc świadomym, że Pracownik to nasz prawdziwy oraz najdroższy Kapitał staramy się by każdy w naszej organizacji mógł rozwijać talenty, zdobywać doświadczenie oraz każdego dnia mógł pracować w optymalnym środowisku gdzie dobra atmosfera towarzyszy każdej godzinie pracy.

Bezpieczeństwo dla Naszych Rodzin

Realizując usługi związane z sektorem nieruchomości, ubezpieczeń oraz finansów mamy świadomość jak są to istotne elementy życia każdego z nas. Dlatego przykładamy maksimum staranności oraz wykorzystujemy wiedzę oraz doświadczenie całego naszego zespołu by przy wykonywaniu każdego zlecenia zapewnić Państwu oraz Waszym Rodzinom bezpieczeństwo i świadomość, że zrealizowana z nami transakcja była z zachowaniem naszych procedur co daje gwarancję jakości i pewności, że wszystko zostało zrealizowane zgodnie z przepisami prawa a nasza oferta była najlepszą na rynku.

Dbamy o opinię o nas i o całej branży

Będąc członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości staramy się by jakość wykonywanych przez nas usług był wizytówką nie tylko naszą ale również całej branży. Dbając o wartość „etyki w biznesie” staramy się w sposób wyjątkowy respektować wszystkie założenia uczciwej konkurencji a nasi Konkurenci stali się naszymi Partnerami dzięki czemu nasza oferta jest jeszcze bogatsza.

Dążymy do rozwoju

Respektując wszystkie powyższe założenia wierzymy, że ten przepis na sukces spełni cele również właścicieli firmy a poszerzania grona zadowolonych z naszych usług umożliwi dalszą ekspansję firmy.

Nasze credo to: Jakość, Bezpieczeństwo i Ludzie jako fundament wartości Trend Nieruchomości.