SPRECYZUJ WYSZUKIWANIE
Nr oferty: zst/3/12/2013

Dom wolnostojący w Wapnicy 25 km od Stargardu Szczecińskiego

Lokalizacja: Stargard Szczeciński i okolice
Powierzchnia: 119 m2
Rodzaj budynku: Wolnostojący - jednorodzinny
Liczba pokoi: 5
Cena za m2: 2 689 zł
Cena: 320 000 zł
INFOLINIA
91 834 17 37
 
 • Cena:
  320 000 zł
 • Cena za m2:
  2 689 zł
 • Pow. całkowita:
  119
 • Powierzchnia całkowita
  180
 • Rok budowy
  70-90
 • Ogrzewanie
  Centralne kotłownia
 • Materiał budowy
  Cegła
 • Uzbrojenie / media
  -
 • Powierzchnia działki
  850
 • Typ kuchni
  Oddzielna z oknem
 • Rodzaj budynku
  Wolnostojący - jednorodzinny
 • Liczba kondygnacji
  1
 • Liczba pokoi
  5
 • Standard
  Dobry
 • Rodzaj rynku
  Wtórny

Dom w Wapnicy

Dom wolnostojący zlokalizowany w Wapnicy w powiecie stargardzkim w gminie Suchań. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości, której głównymi zaletami są jeziora.  Nieruchomość oddalona od Stargardu Szczecińskiego o 28 km. od Szczecina około 60 km. Miejscowość jest doskonale skomunikowana z tymi aglomeracjami drogą nr 10. Dom położony jest na działce o powierzchni 850 m. kw., uzbrojenie: energia elektryczna, woda, kanalizacja.

Dom wolnostojący

Dom o powierzchni całkowitej 180 m. kw. – powierzchnia użytkowa: 119 m. kw.
Dom składa się z podpiwniczenia, parteru oraz użytkowego poddasza. W bryle budynku znajduje się jednostanowiskowy garaż. Na pierwszej kondygnacji znajdują się dwa pokoje w tym przestronnym rozkładowy salon. Pokój dzienny posiada powierzchnię 45 m. kw. na podłogach znajdują się panele podłogowe, ściany pokryte są boazerią. Drugi pokój na pierwszej kondygnacji ma powierzchnię 10 m. kw. wykończony został panelem podłogowym, ściany są tapetowane. Na parterze budynku znajduje się jeszcze kuchnia o powierzchni 9 m. kw.. Na podłodze położona została terakowa, ściany są gładzone, malowane. Na parterze znajduje się jeszcze hall o powierzchni 5 m. kw. wykończony terakotą. Z salonu znajduje się wyjścia na duży zabudowany balkon, który może pełnić funkcję ogrodu zimowego. Balkon jest długości 9 m. na parterze znajduje się również pralnia, oraz toaleta. Oba pomieszczenia zostały wykończone terakotą, ściany były gładzone, malowane.

Druga kondygnacja

Na drugiej kondygnacji znajdują się trzy pokoje o powierzchniach: 12 m. kw., 17 m. kw. oraz 12 m. kw. w każdym pokoju na podłodze znajdują się panele podłogowe. W największej sypialni oraz jednym z pokoi zostały ściany tapetowane, w ostatnim pomieszczeniu ściany są gładzone, malowane. Na drugiej kondygnacji również znajduje się duży balkon, który może pełnić funkcję ogrodu zimowego. Na piętrze znajduje się przestronna łazienka o powierzchni ponad 6 m. kw. łazienka została wyposażona w wannę z hydromasażem. Osobno znajduje się toaleta o powierzchni 2 m. kw., wykończona terakotą oraz tapetą. Dom bardzo ciepły z ogrzewaniem centralnym, którego źródłem jest piec na miał. Piec nowy bardzo wydajny.
​Okna w domu wymienione na PCV.

Wyjątkową zaletą tej nieruchomości jest sąsiedztwo jezioro, dobre połączenie ze Stargardem Szczecińskim, oraz cicha i spokojna okolica, zabudowa jednorodzinna. Prezentowaną nieruchomość wyróżnia również zagospodarowany ogród.
Zachęcam do spotkania oraz zapraszam na prezentację nieruchomości.

Oferujemy również pomoc w zdobyciu kredytu w banku na prezentowaną nieruchomość. Doradztwo kredytowe jest usługą bezpłatną. W ramach doradztwa będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z ofertę wielu banków.


 
Oferta ma charakter informacyjny
Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty
w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Osoba odpowiedzialna za ofertę

Krystian
Krystian Surmacz
Właściciel
Nr uprawnień: Pośrednika w obrocie nieruchomościami: 16531 Zarządcy nieruchomości: 19627
Tel. 6666 0 34 54
ksurmacz@trend-nieruchomosci.pl