SPRECYZUJ WYSZUKIWANIE
Nr oferty: zst/05/02/2014/2

Działka budowlana w cichej i spokojnej miejscowości Rurzyca

Lokalizacja: Szczecin i okolice
Powierzchnia: 1360 m2
Cena za m2: 100 zł
Cena: 136 000 zł
INFOLINIA
91 834 17 37
 
 • Cena:
  136 000 zł
 • Cena za m2:
  100 zł
 • Pow. całkowita:
  1360
 • Uzbrojenie / media
  -

Działka budowlana blisko Szczecina i Goleniowa w sąsiedztwie Puszczy Goleniowskiej

Położenie

Miejscowość: Rurzyca

Powiat: Goleniowski

Gmina: Goleniów

Województwo: Zachodniopomorskie

Działka budowlana położona w cichej i spokojnej miejscowości Rurzyca z dala od zgiełku wielkomiejskiego i dróg o wysokiej przepustowości. W sąsiedztwie prezentowanej nieruchomości znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. W bliskiej odległości od prezentowanej działki gruntu znajduje się zalesienie. Nieruchomość oddalone około 10 km. Od centrum Goleniowa, 20 km od centrum Szczecina, 25 km od Stargardu Szczecińskiego i  2 km od popularnych Klinisk. W miejscowości, w której znajduje się działka znajdują się sklepy, zabytkowy kościół oraz prestiżowe osiedla mieszkaniowe.

Szczegóły oferty

Działka budowlana, którą otacza cicha i spokojna okolica, w bliskim sąsiedztwie domów wolnostojących jednorodzinnych. Prezentowana nieruchomość wyróżnia się unikalny położeniem w bocznej uliczce przy nowo powstającym osiedlu. Dodatkową zaletą opisywanej nieruchomości jest odległość od głównych metropolii województwa czyli Szczecina, Goleniowa oraz Stargardu Szczecińskiego. Powierzchnia nieruchomości wynosi: 1360 m2. Działka uzbrojona w energię elektryczną. Pozostałe media w bliskim sąsiedztwie. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.  


Zachęcamy do spotkania i osobistego zapoznania się z walorami prezentowanej nieruchomości. Oferujemy również pomoc w zdobyciu kredytowania na prezentowaną nieruchomość. Doradztwo kredytowe jest usługą bezpłatną. W ramach doradztwa będą Państwo mogli zapoznać się z ofertę wielu banków. 

 
Oferta ma charakter informacyjny
Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty
w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Osoba odpowiedzialna za ofertę

Magdalena Stępa
Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Nr uprawnień: Pośrednika w obrocie nieruchomościami: 11573
Tel. 785 404 404
mstepa@trend-nieruchomosci.pl