SPRECYZUJ WYSZUKIWANIE
Nr oferty: zst/07/10/2013

Przepiękny dom o wysokim standardzie w Szczecinie

Lokalizacja: Szczecin i okolice
Powierzchnia: 420 m2
Rodzaj budynku: Wolnostojący - jednorodzinny
Liczba pokoi: 8
Cena za m2: 4 048 zł
Cena: 1 700 000 zł
INFOLINIA
91 834 17 37
 
 • Cena:
  1 700 000 zł
 • Cena za m2:
  4 048 zł
 • Pow. całkowita:
  420
 • Powierzchnia całkowita
  -
 • Rok budowy
  >2001
 • Ogrzewanie
  Centralne kotłownia
 • Materiał budowy
  Cegła
 • Uzbrojenie / media
  -
 • Powierzchnia działki
  5221
 • Typ kuchni
  Oddzielna z oknem
 • Rodzaj budynku
  Wolnostojący - jednorodzinny
 • Liczba kondygnacji
  2
 • Liczba pokoi
  8
 • Standard
  Podwyższony
 • Rodzaj rynku
  Wtórny

Lokalizacja: Szczecin, prawobrzeże​

Na sprzedaż dom znajdujący się w przepięknej, urokliwej okolicy sąsiadujący z lasem w Szczecinie. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 5221 m. kw. Wyjątkowa aranżacja ogrodu z licznymi starannie wyselekcjonowanymi nasadzeniami drzew, krzewów oraz kwiatów nadaje niepowtarzalny charakter całej nieruchomości. Na terenie nieruchomości znajduje się również zarybione oczko wodne, plac zabaw wraz z infrastrukturą, murowany grill. Na działce został również wyodrębniony fragment pod uprawę warzyw dzięki czemu przyszły właściciel będzie mógł ulubione gatunki warzyw pozyskiwać zawsze świeże i zdrowe. Całość jest wyposażona w system automatycznego nawadniania. Zastosowanie rzadkich i wyjątkowo pięknych gatunków roślin czyni tę nieruchomość nietuzinkową i wywierającą niezapomniane wrażenie. Niepowtarzalnego charakteru całości dopełnia system oświetleniowy ogrodu. Na terenie działki znajduje się samodzielny dwustanowiskowy garaż o powierzchni 60 m. kw. Wyjątkowym walorem lokalizacji jest zrealizowana przez miejscowość najbliższa infrastruktura: szkoła ciesząca się wśród rodziców bardzo dobrą opinią: szkoła podstawowa oraz gimnazjum, boisko, stadnina koni, lasy. Ta spokojna, cicha i zalesiona część Szczecina znajduje się zaledwie 20 min drogi do centrum oraz 15 minut do Stargardu Szczecińskiego.

Część mieszkalna

Dom o powierzchni 420 m. kw. posiada dwie kondygnacje. Na pierwszej kondygnacji znajduje się przestronny hall, duży salon o powierzchni około 79 m. kw. z wyjściem na taras i ogród z widokiem na oczko wodne. W salonie znajduje się kominek, który dogrzewa parter nieruchomości. Przez salon znajduje się wejście do widnej kuchni o powierzchni 35 m. kw. Kuchnia wraz z zabudową oraz wysokiej klasy sprzętem AGD. Na parterze znajduje się również gabinet o powierzchni 18 m. kw. Na pierwszej kondygnacji nieruchomości zlokalizowana została toaleta dla gości, łazienka z natryskiem oraz widne pomieszczenie ze specjalnie zaprojektowanym doświetleniem, w którym znajduje się basen kryty oraz sauna.  Basen został wyposażony w infrastrukturę przeciwprądów, która umożliwia pływanie w miejscu. Architekt zaplanował na tej kondygnacji też dodatkowe pomieszczenia, które w znacznym stopniu wpływają na funkcjonalność prezentowanej nieruchomości. Bez znaczenia pozostaje fakt umiejscowienia pralni, spiżarni oraz pomieszczenia technicznego. Na piętrze znajduje się wydzielone mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki. Wariant takie rozwiązania umożliwia zamieszkanie dwupokoleniowej rodziny przy zachowaniu pewnej intymności obu stron. Na drugiej kondygnacji znajduje się również druga przestronna łazienka z wanną z hydromasażem oraz natryskiem. Dodatkową zaletą jest zaprojektowana przestronna o powierzchnie 42 m. kw. sypialnia z balkonem. Ponadto na piętrze znajduje się jeszcze sypialnia oraz pokój a dodatkowo została na tej kondygnacji zaprojektowana garderoba.

Podsumowanie części mieszkalnej

Dom posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 5221 m. kw. ma powierzchnię 420 m. kw. Składa się z ośmiu pokoi, trzech łazienek (dwie z WC), dwóch kuchni, pralni, spiżarni, garderoby. Ważnym elementem tej nieruchomości jest w pełni zagospodarowany piękny ogród.

Zachęcam do spotkania w celu obejrzenia tej niepowtarzalnej nieruchomości o wysokim standardzie. 

 
Oferta ma charakter informacyjny
Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty
w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Osoba odpowiedzialna za ofertę

Krystian
Krystian Surmacz
Właściciel
Nr uprawnień: Pośrednika w obrocie nieruchomościami: 16531 Zarządcy nieruchomości: 19627
Tel. 6666 0 34 54
ksurmacz@trend-nieruchomosci.pl