Kim jest pośrednik w obrocie praw do nieruchomości?

      Pośrednikiem jest osoba, której kwalifikacje zawodowe oraz wiedza pozwala na efektywne i bezpieczne wykonywanie czynności zmierzających do obrotu praw do nieruchomości. Pośrednik ma również obowiązek ubezpieczenia się od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem.

Kliknij i sprawdź czy Pośrednik posiada odpowiednie kwalifikacje

      Pośrednik ma również obowiązek do stałego podnoszenia swoich kwalifikacje. Natomiast gwarancją przestrzegania kodeksu etyki jest jego przynależność do polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami.

Co robi pośrednik?

      Podstawowym zadaniem pośrednika jest sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, które znajdują się w jego ofercie. Zadaniem pośrednika jest również skojarzenie stron transakcji oraz kompleksowe przeprowadzenie procesu sprzedaży, nabycia, najmu nieruchomości. Do czynności jakie wykonują pośrednicy należą:

  • Pośrednictwo w sprzedaży praw do nieruchomości
  • Pośrednictwo w nabyciu praw do nieruchomości
  • Pośrednictwo w najmie nieruchomości
  • Pośrednictwo w wynajmie nieruchomości
  • Pośrednictwo w dzierżawie nieruchomości
  • Pośrednictwo w zamianie nieruchomości
  • Doradztwo w zakresie nieruchomości
  • Przygotowanie zaplecza dla transakcji praw do nieruchomości
  • Pomoc w regulacji stanu prawnego nieruchomości

Metody pracy pośrednika w obrocie praw do nieruchomości

      Każdy z pośredników ma swoje sprawdzone metody dążenia do wykonania umowy pośrednictwa. Korzystając z naszych usług wybierają Państwo pełen profesjonalizm w każdym kroku transakcji. Od przyjęcia oferty poprzez wykonanie pomiarów nieruchomości, wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, rozreklamowanie oferty oraz sprawdzenie kontrahentów. Nasza Firma opracowała również wyjątkowe procedury, które usprawniają każdy etap w wykonywaniu przez nas usługi. Państwo znają również szczegóły tych etapów ze względu specjalny system raportowania skuteczności. Przedstawiciele naszej firmy nie tylko profesjonalnie zajmą się procesem sprzedaży, nabycia, wynajmu nieruchomości ale również badając Państwa potrzeby służą swoim doświadczeniem by znaleźć na rynku najlepszą ofertę w pełni spełniającą oczekiwania.  

Home staging

      Nasi pracownicy służą również doradztwem w zakresie home staging`u czyli w profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. Kompetentne doradztwo w tym zakresie zaowocuje wzrostem wartości Państwa nieruchomości.

Wyróżnia nas pasja do nieruchomości