Kupuj bez prowizji

      Trend Nieruchomości ma na uwadze nie tylko jakość obsługi ale również dba by Klient przy zachowaniu wszelkich procedur związanych z polityką naszej Firmy miał możliwość zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów związanych z obsługą transakcji.  Nasza Firma daje Państwu możliwość kupienia mieszkania, apartamentu, domu czy działki bez prowizji. Wówczas nasze wynagrodzenie pobieramy tylko od strony sprzedającej.  

Wszystkie oferty objęte promocją oznaczone są znakiem:    

Najniższa cena

      Nasi przedstawiciele dbają również o to by nieruchomości w naszej bazie ofert miały najniższą cenę. Nasi eksperci troszczą się o to by ogłoszenia zamieszczone na naszej stronie zawsze były aktualne i w najniższej cenie. Jeżeli mimo to dostrzegli Państwo nieruchomość, którą są Państwo zainteresowani w innym ogłoszeniu w niższej cenie nasi specjaliści zadbają o to by cena transakcyjna była jeszcze atrakcyjniejsza niż podana w ogłoszeniu. 

Wszystkie oferty objęte promocją „Kupuj bez prowizji” znajdą Państwo klikając na przycisk:

Dbamy o jakość

      Wybierając ofertę promocyjną nasz specjalista poświeci Państwu wystarczającą ilość czasu na realizację Państwa transakcji nabycia nieruchomości. Nasze standardy zakładają, że każdy krok transakcji jest w pełni zrozumiały dla strony Sprzedającej jak i Kupującej. Zapewniamy w każdym przypadku profesjonalizm oraz kompleksowość obsługi całego procesu związanego  z zakupem oraz sprzedażą nieruchomości również po przeniesieniu prawa do nieruchomości umową notarialną.

Zyskaj gwarancję bezpiecznego zakupu nie płacąc prowizji.