Polityka jakości firmy Trend Nieruchomości

      Priorytetowe działanie zespołu Trend Nieruchomości jest spójne z misją oraz strategią firmy. Celem tym jest zapewnienie ponadprzeciętnej jakości świadczonych przez nas usług. Nasza kadra od początku istnienia firmy zakładała wytyczanie trendów na rynku w zakresie obsługi Klientów oraz współpracy z Kontrahentami. To Państwo oraz Państwa oczekiwania określiły nam nowe ścieżki rozwoju i to dzięki naszym Klientom i Kontrahentom mogliśmy stać się liderem profesjonalizmu w zakresie jakim świadczymy usługi. Nadrzędnym celem stało się doprowadzenie do rozpoznawalności naszej marki zgodne z naszymi aspiracjami czyli pragnęliśmy i pragniemy stać się synonimem jakości zgodną z oczekiwaniami nawet najbardziej nietuzinkowych potrzeb.

Jakość istotnym procesem dla naszego zespołu

      Tak jak zmieniały się Państwa potrzeby i oczekiwania tak ewaluował nasz system zapewnienia jakości. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że ten priorytetowy dla nas element naszej działalności traktujemy w sposób procesowy czyli stale pracujemy nad jego doskonaleniem.

Co robimy by jakość nadążała za oczekiwaniami

    Każdy z naszych pracowników zdaje sobie sprawę jak istotnym czynnikiem dla nas i dla budowania naszej przewagi konkurencyjnej jest Państwa zdanie o odniesionej satysfakcji ze świadczonych przez nas usług. W związku z tym nasz zespół stale monitoruje i bada Państwa zadowolenie z osiągniętych podczas współpracy z nami efektów.

Komunikacja wewnętrzna jako czynnik podnoszący jakość naszych usług

      Istotnym dla nas elementem jest również bezzakłóceniowy sposób komunikacji wewnątrz Firmy Trend Nieruchomości. W związku z tym opracowaliśmy unikalny model interakcji wewnętrznych w celu usprawnienia i osiągnięcia optymalnych wysokoefektywnych sposobów komunikacji wewnątrz organizacji.

Orientacja na Kapitał Ludzki Przedsiębiorstwa

      Nasz zespół w związku z istotą strategii firmy oraz orientacji na dewizę „Kapitał Ludzki największym bogactwem przedsiębiorstwa” stale podnosi swoje kwalifikację a nasi pracownicy to starannie wyselekcjonowani specjaliści w swoich branżach.

Fundament Polityki Jakości Trend Nieruchomości

      Wieloletnie doświadczenie zaowocowało kompetencjami umożliwiającymi zbudowanie procedur funkcjonowania w każdym istotnym segmencie funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Zdobyta wiedza oraz umiejętności stały się determinantami umożliwiającymi skonstruowanie procedur, które stały się fundamentem dla dzisiejszej Polityki Jakości naszej firmy.

Cel jaki chcemy osiągnąć wdrażając Politykę Jakości

      Kluczem do spełnienia misji i wizji naszej firmy jest osiągnięcie w Państwa świadomości statusu profesjonalistów tak by za każdym razem gdy Państwo będą chcieli zrealizować kolejną inwestycję pojawią się powtórnie w oddziale naszej firmy by skorzystać z naszych usług doradczych a my będziemy mogli stać się po raz wtóry Państwa doradcą. W związku z tym uzupełniliśmy naszą ofertę o inne usługi komplementarne, tak byśmy mogli skutecznie doradzać Państwu w innych istotnych dla Państwa elementach życia.

Spełnianie potrzeb zgodne z naszymi pasjami

      Nasi doradcy nie mają ograniczonego czasu na obsługę poszczególnych Klientów. Każdy z naszych Pracowników poświęci Państwu wystarczająco dużo czasu, by każdy krok realizacji usługi był zrozumiały i transparentny. Podczas rekrutacji zadbaliśmy o to by nasi doradcy byli wyznaczającymi trendy specjalistami w swoich dziedzinach. Każdy członek naszego zespołu posiada wiedzę i doświadczenie zgodne z wykonywanymi funkcjami w naszym przedsiębiorstwie. A to co go wyróżnia na tle innych profesjonalistów z jakimi możecie się Państwo spotkać na rynku to fakt, że nasi doradcy nie tylko pracują ale wykonując zlecenia dla Państwa realizują swoje pasje.

Wierzymy, że powyższe standardy pomogą nam stać się dla Państwa wiarygodnym partnerem.