Polityka prywatności serwisu Trend Nieruchomości


   Korzystając z serwisu znajdującego się pod adresem http://www.trend-nieruchomosci.pl, http://www.trend-ubezpieczenia.pl, http://www.trend-finanse.pl akceptują Państwo zasady zawarte w poniższym opracowaniu.

Czy moje dane są przekazywane innym podmiotom?

        Właściciel wyżej wymienionych serwisów zastrzega sobie prawo do zmiany zasad opisanych w Polityce Prywatności. Każdego z użytkowników serwisu obowiązują zasady opisane w Polityce Prywatności serwisów: http://www.trend-nieruchomosci.pl, http://www.trend-ubezpieczenia.pl, http://www.trend-finanse.pl. Mając na uwadze najwyższe dobra użytkowników wyżej wymienionych serwisów zmiany w Polityce Prywatności nie mogą być sprzeczne z podstawową zasadą jaką kieruje się Firma Trend Nieruchomości; dotyczącą ochrony interesów Klientów  oraz ochrony ich danych osobowych. Firma Trend Nieruchomości nie sprzedaje oraz nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych, adresowych swoich Klientów w tym osób korzystających z serwisów: http://www.trend-nieruchomosci.pl, http://www.trend-ubezpieczenia.pl, http://www.trend-finanse.pl.

Jak usunąć swoje dane z bazy danych Trend Nieruchomości?

        W każdej chwili mają Państwo prawo skorzystać z możliwości zmiany lub usunięcia Swoich danych osobowych z bazy prowadzonej przez Firmę Trend Nieruchomości. By skorzystać z możliwości aktualizacji bądź usunięcia Swoich danych prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub listowny. W tym celu zachęcamy do skorzystania z formularza znajdującego się w zakładce „Kontakt” pod adresem: http://www.trend-nieruchomosci.pl/kontakt lub telefon na nr infolinii: 91-834-17-37, lub wysłanie wiadomości pocztą tradycyjną na adres siedziby: Trend Nieruchomości; ul. Wiejska 67/1; 73-110 Stargard Szczeciński.

Co zrobić gdy nie akceptuję zasad Polityki prywatności?

       W przypadku braku akceptacji niniejszej Polityki Prywatności prosimy Państwa o opuszczenie serwisów i nie korzystanie z przygotowanych formularzy kontaktowych umieszczonych na stronach serwisów: http://www.trend-nieruchomosci.pl, http://www.trend-ubezpieczenia.pl, http://www.trend-finanse.pl.

O co może mnie poprosić serwis podczas korzystania?

        Podczas korzystania z wyżej wymienionych serwisów mogą zostać Państwo poproszeni o podanie danych osobowych za pośrednictwem specjalnie przygotowanych formularzy kontaktowych. Dane przesłane za pomocą opisywanego formularza danych o jakie mogą zostać Państwo poproszeni to: imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail. Wszelkie dane uzyskane przez Firmę Trend Nieruchomości są jej własnością i nie są udostępniane innym podmiotom.

Czy Firma Trend Nieruchomości będzię wykorzystywała pozyskane dane?

         Firma Trend Nieruchomości zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości mailowych na adresy uzyskane za pośrednictwem naszych serwisów: http://www.trend-nieruchomosci.pl, http://www.trend-ubezpieczenia.pl, http://www.trend-finanse.pl. Wiadomości te mogą zawierać przede wszystkim informacje o nowościach, promocjach, ofertach specjalnych, zmianach w ogłoszeniach, którymi użytkownik serwisu był zainteresowany. Mogą Państwo również otrzymać od Firmy Trend Nieruchomości wiadomości o charakterze niekomercyjnym np. życzenia.