SPRECYZUJ WYSZUKIWANIE
Nr oferty: ZST/04/03/2014/2/13/

Działka budowlana w Grabowie

Lokalizacja: Stargard Szczeciński i okolice
Powierzchnia: 3000 m2
Cena za m2: 33 zł
Cena: 100 000 zł
INFOLINIA
91 834 17 37
 
 • Cena:
  100 000 zł
 • Cena za m2:
  33 zł
 • Pow. całkowita:
  3000
 • Uzbrojenie / media
  Prąd, Woda

Piękna działka budowlana nad jeziorem Grabowo


Położenie

Miejscowość: Grabowo

Powiat: Stargardzki

Gmina: Stargard

Województwo: Zachodniopomorskie


Działka budowlana położona malowniczo nad jeziorem Grabowo. Jest to działka przy drodze w niedalekiej odległości od jeziora. W bliskim sąsiedztwie prezentowanej nieruchomości znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. W pobliżu  znajdują się licznie rozrzucone zagajniki leśne. W niedalekiej odległości ok.10 km jest centrum Stargardu Szczecińskiego.

Szczegóły oferty

Przedmiotowa nieruchomość na sprzedaż o pow.3000m2 jest jedną z 55 działek na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Według warunków zabudowy to inwestycja na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą.  Planowaną budowę budynku mieszkalnego z garażem należy zaprojektować w sposób zapewniający formę architektoniczną i koloryt dostosowane do istniejących warunków; budynek jednokondygnacyjny z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacji w poziomie dachu; dopuszcza się podpiwniczenie budynku w częsci lub całości; dach dwuspadowy lub wielospadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 35 st., kryty dachówką lub blachą dachówkopodobną, układ kalenicy równoległy do drogi. Wysokość budynku nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t. Wskaźniki: powierzchni zabudowy max 0,10, intensywności zabudowy max 0,15. 
Prezentowana nieruchomość wyróżnia się unikalnym położeniem nad jeziorem w pobliżu zagajników leśnych. Działka jest uzbrojona w prąd i wodę. Dodatkową zaletą opisywanej nieruchomości jest jej położenie w pobliżu miasta Stargardu, gdzie mamy dostęp do sieci sklepów i innych instytucji. Nieruchomość, na której planowana jest inwestycja  dostępna jest  z drogi, która jest własnością gminy Grabowo.

Zachęcamy do spotkania i osobistego zapoznania się z walorami prezentowanej nieruchomości. Oferujemy również pomoc w zdobyciu kredytowania na prezentowaną nieruchomość. Doradztwo kredytowe jest usługą bezpłatną. W ramach doradztwa będą Państwo mogli zapoznać się z ofertę wielu banków.  
Oferta ma charakter informacyjny
Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty
w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Osoba odpowiedzialna za ofertę

Dorota
Dorota Lange
Doradca rynku nieruchomości
Tel. 690 456 897
dlange@trend-nieruchomosci.pl