SPRECYZUJ WYSZUKIWANIE
Nr oferty: ZST/02/08/2013

Intrantna inwestycja w lokal usługowy w Stargardzie

Lokalizacja: Stargard Szczeciński i okolice ,  Osiedle Letnie
Powierzchnia: 180 m2
Cena za m2: 5 500 zł
Cena: 990 000 zł
INFOLINIA
91 834 17 37
 
 • Cena:
  990 000 zł
 • Cena za m2:
  5 500 zł
 • Pow. całkowita:
  180
 • Ogrzewanie
  Centralne miejskie
 • Rok budowy
  70-90
 • Materiał budowy
  Cegła
 • Powierzchnia całkowita
  -
 • Piętro
  0
 • Liczba pięter
  -
 • Standard
  Dobry
 • Rodzaj rynku
  Wtórny

Lokal usługowy z przeznaczeniem pod sklep

Usytuowanie lokalu oraz jego standard

Lokal znajduje się na jednym z większych osiedli w Stargardzie Szczecińskim. Jego lokalizacja szczegółowa to parter w ciągu lokali usługowych w sąsiedztwie budynków mieszkalnych: wieżowców, niskich budynków wielorodzinnych, budynków w zabudowie szeregowej oraz wolnostojących budynków jednorodzinnych. Takie usytuowanie oraz witryna wystawowa znajdująca się od głównej ulicy zapewnia duży potencjał pozyskania Klientów. Obecnie lokal jest wykorzystywany pod sklep spożywczy wraz z chemią gospodarstwa domowego. Właściciel lokalu posiada go od wielu lat dzięki czemu zbudował grono stałych i przywiązanych Klientów do marki o czym świadczy liczba finalizacji transakcji dziennie. Istotnym elementem jest fakt, że przed lokalem znajduje się parking oraz nowa wyremontowana droga. W lokalu znajduje się zaplecze sanitarne, klimatyzacja, alarm oraz monitoring. Okna zostały częściowo wymienione na PCV.

Charakterystyka lokalu

Lokal usługowy o powierzchni 180 m. kw. Właściciel jest skłonny do sprzedaży obu jednostek jednocześnie. Mniejszy lokal składa się z dwóch pomieszczeń: sali obsługowej oraz toalety. Większy składa się z 4 pomieszczeń. Sali sprzedażowej, części magazynowej, części biurowej oraz toalety z prysznicem.

Charakterystyka biznesu

Prowadzony biznes to wiele lat doświadczenia w handlu detaliczny produktami spożywczymi oraz chemią gospodarstwa domowego. Sklep jest wyposażony w wszelki sprzęt oraz umeblowanie niezbędne do wykonywania tego rodzaju działalności. Przez wiele lat nienagannej współpracy z Klientem właściciel wyrobił renomę oraz grono wiernych Klientów korzystających z dostępnego asortymentu każdego dnia. Właściciel jest skłonny nie tylko do sprzedaży lokalu ale również proponuje przejęcie dobrze prosperującego biznesu wraz z kadrą pracowniczą składającą się z doświadczonego personelu o stażu nawet 10 lat. Właściciel również jest skłonny do przekazania adresów dostawców, przekazania rozwiązań logistycznych oraz charakterystyki biznesu.
Inwestycja zapewnia wysoką stopę zwrotu a etap na jakim znajduje się sklep umożliwia zarabianie już następnego dnia po zakupie nieruchomości.

Opłaty

Opłaty eksploatacyjne dla spółdzielni mieszkaniowej wynoszą 1300 zł. miesięcznie. W czynszu znajdują się zaliczki na CO oraz wodę.
Kupując ten lokal nabywają Państwo możliwość kontynuowania świetnie prosperującego biznesu.

Dla zainteresowanych możliwość analizy dokumentów związanych z obrotem Firmy co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

Gwarantujemy ponadprzeciętną stopę zwrotu.

 
Oferta ma charakter informacyjny
Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty
w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego

Osoba odpowiedzialna za ofertę

Krystian
Krystian Surmacz
Właściciel
Nr uprawnień: Pośrednika w obrocie nieruchomościami: 16531 Zarządcy nieruchomości: 19627
Tel. 6666 0 34 54
ksurmacz@trend-nieruchomosci.pl