O FIRMIE

Trend Nieruchomości  

- jesteśmy po to by połączyć Twoje marzenia z naszą pasją

      Firma Trend Nieruchomości powstała jako platforma umożliwiająca skorzystanie z usług najwyższej klasy profesjonalistów. Każdemu kto w jakikolwiek sposób potrzebuje kompetentnego doradztwa w zakresie nieruchomości, ubezpieczeń, finansów, sprzedaży lub marketingu może liczyć na pomoc naszych specjalistów. Stając przed realizacją Państwa marzeń i inwestycji życia dołożymy wszelkich starań aby Wasza decyzja wiązała się z minimalizacją ryzyka.

Trend Nieruchomości - nowa jakość z fundamentem doświadczenia

           Korzystając z usług Firmy Trend Nieruchomości  korzystają Państwo z asekuracji w postaci doświadczenia, wiedzy, profesjonalizmu i kompetencji. Firma Trend Nieruchomości to przede wszystkim specjaliści, których wiedza poparta jest licznymi świadectwami, szkoleniami, wyróżnieniami oraz wykształceniem. W skład zespołu wchodzą doświadczeni pośrednicy w obrocie praw do nieruchomości, zarządcy nieruchomości, rzeczoznawca majątkowy, kierownik budowy, agenci ubezpieczeniowi, doradcy finansowi, specjaliści od sprzedaży, zarządzania przedsiębiorstwem oraz szeroko pojętego marketingu.

Naszym Kapitałem są Ludzie

            Kwalifikacje oraz kompetencje naszego zespołu poparte są świadectwami wydanymi przez Ministra Infrastruktury, Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Krajowy Nadzór Finansowy. Jako specjaliści w swojej branży świadczyliśmy usługi dla czołowych firm budowlanych oraz deweloperskich na terenie kraju.

Połączyliśmy pasję z pracą zawodową

             Usługi outsourcing`u sprzedaży, marketingu oraz nadzoru budowlanego świadczyliśmy oraz świadczymy dla liderów w poszczególnych segmentach rynku. Od początku kreowania wizerunku firmy i jej pozycji na rynku przyświecał nam cel – "profesjonalizm na wyciągnięcie ręki". Już na starcie funkcjonowania Firmy na rynku zdobyliśmy zaufanie nie tylko firm oraz korporacji ale przede wszystkim Państwa. Za każdym razem kiedy realizowaliśmy dla Państwa usługi stawaliśmy przed wyzwaniem by Państwa marzenia mogły stać się rzeczywistością. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Państwa majątku oraz Państwa rodzin.  W ten sposób nasza firma wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie mogła się cieszyć również niesłabnącą sympatią i coraz większą grupą Klientów.

Najwyższa jakość usług i zapewnienie bezpieczeństwa 

           Zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli zdeterminowało w nas chęć do poszerzania swojej wiedzy oraz zakresu świadczonych usług. W dniu dzisiejszym jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów a posiadanie polityki jakości umożliwia nam stałe podnoszenie jakości świadczonych usług. Istotnym elementem dającym dodatkowe bezpieczeństwo naszym Klientom jest posiadane przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanymi czynnościami.

Nasz kurs to Państwa cele i marzenia

          Jesteśmy Organizacją profesjonalistów, która pilnie słucha swoich Klientów. Zależy nam na tym byście Państwo otrzymali więcej, niż oczekujecie od nas jako zespołu praktyków na rynku nieruchomości, finansów, ubezpieczeń czy marketingu. Nad stałym rozwojem naszej Firmy czuwa zespół bezustannie monitorujący najnowsze trendy na rynku oraz potrzeby najbardziej wymagających Klientów, tak by każdy nasz Klient poczuł się najważniejszy. Korzystanie z usług naszej Firmy to minimum formalności a maksimum korzyści. Nasz zespół zadba o to by przy pojawieniu się nowego celu lub marzenia nasza Firma stanęła przed wyzwaniem ich realizacji.

zespół

Trend Nieruchomości


Trend nieruchomości należy do: